Operator wtryskarki

Bowa Polska Sp. z o.o.

Poznań

2016-10-07

BOWA Polska - firma z kapitałem niemieckim z siedzibą w Złotkowie ( gmina Suchy Las) koło Poznania jest wiodącym  producentem czujników hamulcowych w Europie oraz cenionym  dostawcą  w przemyśle motoryzacyjnym. Jesteśmy również odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwem oferującym produkty elektrochirurgiczne. W fabryce w Polsce zatrudniamy obecnie blisko 500 pracowników.

Obecnie poszukujemy, w możliwie najbliższym terminie, zaangażowanego pracownika, który będzie uczestniczyć w naszych osiągnięciach, pragnących wraz z nami realizować  postawione cele na stanowisko:

Miejsce pracy: Złotkowo koło Poznania gm. Suchy Las

Obowiązki:

- obsługa wtryskarek

- montaż i odbieranie detali z maszyny

- praca w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22 - naprzemiennie)

Wymagania:

- zdolności manualne

- skrupulatność

- pracowitość

- nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

- pracę w przyjaznej atmosferze

- umowę o pracę

- pakiet - szkoleń - nauka obsługi wtryskarek

- stabilność zatrudnienia

- prywatna opieka medyczna

- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego cv na adres:

Bowa Polska Sp.z o.o.

Złotkowo, ul. Obornicka 10 62-002 Suchy Las,

lub złożenie dokumentów osobiście w recepcji.

lub na adres:
BOWA Polska Sp. z o. o.
Złotkowo, ul. Obornicka 10
62-002 Suchy Las

W liście prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn.zm.)".
Dziękując za zainteresowanie ofertą, uprzejmie informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99517 ofert pracy. Sprawdź!