Pracownik magazynu - UMOWA O PRACĘ!

East Service

Sady

2016-09-13

East Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu. Obecnie na rzecz naszego Klienta, lidera hurtowej sprzedaży części oryginalnych i zamiennych do wszystkich marek maszyn rolniczych, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Sady k/Poznania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przygotowanie/pakowanie towaru do wysyłki

- zabezpieczanie/oklejanie towaru,

- dbanie o porządek na stanowisku pracy,

- praca ze skanerem.

WYMAGANIA:

- minimum roczne doświadczenie w pracy na magazynie,

- umiejętność posługiwania się skanerem,

- zaangażowanie, solidność, sumienność,

- chęć i motywacja do pracy,

- elastyczność, pracowitość,

- dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat),

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w systemie jednozmianowym 9.20 - 18.00,

- pracę od poniedziałku do piątku

- ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę Multisport,

- możliwość rozwoju w strukturze firmy,

- otwartą i przyjazną atmosferę w firmie,

- szkolenie wdrażające i przygotowujące do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102295 ofert pracy. Sprawdź!