Kierowca z kat. C

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.

Chorzów

2016-09-13

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. jest spółką należącą do koncernu RETHMANN. Działając w Polsce od 2000 roku, obsługujemy na terenie całego kraju kilka tysięcy Klientów w zakresie archiwizacji, przechowywania, skanowania, osuszania i niszczenia dokumentów. Do naszego zespołu szukamy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • prowadzenie samochodu ciężarowego
  • obsługa Klienta w jego placówce
  • dokonywanie załadunków materiałów przeznaczonych do odbioru

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C
  • Aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy
  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie
  • Niekaralność

Oferujemy:
  • Pracę na rozwijającym się rynku, w dynamicznym przedsiębiorstwie o wysokiej kulturze organizacyjnej, gdzie doceniane jest zaangażowanie, kreatywność i efekty
  • Umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną

Zgłoszenie (CV i list motywacyjny) ze wskazaniem w temacie miejsca pracy, prosimy składać pocztą elektroniczną na adres: APLIKUJ w terminie 14 dni od ukazanie się ogłoszenia.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję, jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy dołączyć do aplikacji poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102806 ofert pracy. Sprawdź!