Magazynier

docFlow S.A.

Wrocław

2016-09-15

docFlow S.A. to nowoczesna firma, która działa na polskim rynku zarządzania danymi i dokumentami. Dzisiaj zarządzanie dokumentami opiera się na infrastrukturze informatycznej i nowoczesnych systemach zarządzania ludźmi i informacjami, które wciąż rozwijamy w docFlowS.A.

Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław ul. Graniczna 8c, Park Prologis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie i składowanie dokumentów
  • zapewnienie efektywnego funkcjonowania logistyki w magazynie
  • sortowanie, segregowanie oraz wyszukiwanie dokumentów
  • utrzymywanie porządku na magazynie
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i poufności
  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie
  • pełna dyspozycyjność – 5 dni w tygodniu
  •  gotowość do pracy w systemie 2–zmianowym
  • znajomość i przestrzeganie zasad BHP
  •  podstawowa znajomość obsługi komputera
  •  terminowa i całkowita realizacja zleconych zadań
  •  bardzo dobra organizacja pracy własnej
  •  dokładność, sumienność oraz zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 2550 zł brutto
  • konkursy z nagrodami dla najlepszych
  • dodatkowe benefity (pakiet medyczny, karta Multisport, dofinansowanie do przejazdów MPK)
  • możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie
  • kawę, herbatę oraz darmowe kanapki w chillout room

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj już teraz! Dokumenty prosimy o przesłanie poprzez formularz aplikacyjny:

Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez docFlow S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Granicznej 8C/DC2B, 54-610 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późń. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76178 ofert pracy. Sprawdź!