Middle/Senior Angular Developer

Skillhunt Sp. z o.o.

Warszawa

2016-12-07

Firma Unified Factory poszukuje pracownika na stanowisko

Możesz aplikować sam lub polecić znajomego znającego się na Angularze, jeżeli zostanie zatrudniony dostaniesz bonus w wysokości nawet do 1250 USD.

Wymagania

- Znajomość Angular, TypeScript, Linux, NodeJS

- Znajomość Gulp, Bower

- Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

- Doświadczenie/ znajomość metodologii Agile

Mile widziane:

- Znajomość SQL/PostgreSQL, .NET,  webRTC/ObjectRTC, REST, Websocket

Obowiązki:

Tworzenie aplikacji z obszaru CSA (Customer Service Automation) dostępnej w modelu SaaS.

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy,

- Możliwość pracy zdalnej do 16 godzin w tygodniu,

- Wynagrodzenie od 9000 do 15000 zł

Opis dodatkowy:

Działamy bardzo szybko, dlatego jeśli chcesz już jutro odbyć wstępną rozmowę kwalifikacyjną aplikuj poprzez link: https://goo.gl/vfzy6a

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99187 ofert pracy. Sprawdź!