Spawacz 141,135,136,111

ThoRo Sales-Solutions

Niemcy

2016-09-12

Firma ThoRo Sales Solutions UG z siedzibą w Rostocku poszukuje spawaczy do pracy na terenie Niemiec

Obowiązki

- spawanie metodą 141,MIG-MAG oraz 111.

- łączenie elementów,

- praca z rysunkiem technicznym..

Wymagania:

- aktualne certyfikaty spawalnicze,

- doświadczenie zawodowe na wyżej opisanym stanowisku,

- znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym komunikować się na stanowisku pracy (WARUNEK KONIECZNY)

-dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie,

- gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

Zaletą będzie również: prawo jazdy, własne auto.

Oferujemy:

-bardzo wysokie zarobki,
-niemiecką umowę o pracę,
-bezpieczne, stabilne zatrudnienie,
-pracę OD ZARAZ,
-płatny urlop, premie świąteczne,
-organizacje zakwaterowania,
-opiekę i pomoc polskiego pracownika.

Dodatkowe informacje:

Numer kontaktowy:(00 49)15217717278 oraz (0049) 15216095370 (polski pracownik).
Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godz. 8-17.
W razie pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".