Pielęgniarka/ Pielęgniarz Opieki Długoterminowej Domowej

Centrum Medyczne PROMEDICA

Włocławek

2016-09-12

Centrum Medyczne PROMEDICA zatrudni pielęgniarki/ pielęgniarzy do realizacji świadczeń
w zakresie pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej.

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych w warunkach domowych u Pacjenta
  • Przygotowanie chorego i jego rodziny do samoopieki i samopielęgnacji
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza
  • Ukończona specjalizacja, kurs kwalifikacyjny lub kurs specjalistyczny w dziedzinie:

- opieki długoterminowej

- pielęgniarstwa zachowawczego

- pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych

- pielęgniarstwa rodzinnego

- pielęgniarstwa środowiskowego

- pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego

- pielęgniarstwa pediatrycznego

- pielęgniarstwa geriatrycznego

- pielęgniarstwa opieki paliatywnej

  Lub w trakcie tych specjalizacji lub kursów

  • Mile widziane, co najmniej 2-letnie, doświadczenie w pracy w opiece w środowisku domowym lub, co najmniej 3-letnie doświadczenie w pielęgnacji chorych w warunkach oddziału szpitalnego
  • Sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • Formę zatrudnienia adekwatną do oczekiwań kandydata (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt)
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość realizacji opieki w domach Pacjentów z najbliższej okolicy miejsca swojego zamieszkania, w celu ułatwienia procesu opieki nad Pacjentami

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).