Przedstawiciel handlowy

Woda Polska

Międzybrodzie Żywieckie

2016-09-12

Firma z długoletnim doświadczeniem w zakresie dostawy Wody Źródlanej Żywiec w butlach 18,9 litrów,w związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukuje osób na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizowanie wyznaczonych miesięcznych celów sprzedażowych
  • Budowanie bazy klientów biznesowych i indywidualnych
  • Wspieranie dobrego wizerunku marki

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość branży oraz minimum rocznego doświadczenia w obsłudze Klientów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji interpersonalnych
  • Umiejętność samodzielnej organizacji i planowania pracy
  • Zorientowanie na cel
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z polskim kapitałem
  • Materiały produktowe
  • Cykliczne szkolenia dotyczące obsługi klienta oraz sprzedaży
  • Telefon, komputer przenośny, samochód służbowy
  • Umowa na 3 miesięczny okres próbny, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • Interesujące warunki finansowe (podstawa oraz prowizja uzależniona od poziomu sprzedaży)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres APLIKUJ z podaniem nr referencyjnego wg miejsca podjęcia pracy: DS/ Kraków.

Zapraszamy na stronę: www.wodapolska.pl

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99506 ofert pracy. Sprawdź!