Pracownik produkcji

Agencja Pracy Pluskadra

Mielec

2016-11-25

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną  rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

NR.REF. PP/11/MI

Miejsce pracy : MIELEC

TWOJE OBOWIĄZKI :

      Dbanie o porządek na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP

      Dbanie o ci ciąg produkcji

      Wykonywanie prostych prac manualnych

WYMAGANIA STAWIANE NA TYM STANOWISKU :

      Wykształcenie minimum zawodowe

      Odpowiedzialność i zaangażowanie

      Dodatkowe uprawnienia – mile widziane

      Gotowość do pracy w systemach I, II, III i IV brygadowym

W ZAMIAN OFERUJEMY :

      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

        Wynagrodzenie do 2600 brutto miesiecznie

      Oferta ogólna – dotyczy pracy u różnych pracodawców!!!!

Osoby zainteresowane oferta proszone są o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ lub kontakt  512 045 456

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!