Specjalista ds. sprzedaży

Billon

Warszawa

2016-09-12

Firma Billon sp. z.o.o. to polski start-up, który stworzył oprogramowanie służące do dokonywania szybkich płatności oraz przechowywania cyfrowej gotówki.

Jesteśmy innowacyjną firmą operującą na najnowocześniejszych technologiach i w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży.

 

Twoim zadaniem będzie wsparcie naszego działu sprzedaży poprzez poszerzenie sieci klientów w obszarze branży księgowej dla jednego z naszych kluczowych produktów.

 

Poszukujemy osoby otwartej, kreatywnej i łatwo nawiązującej kontakty. Szczególnie cenna jest dla nas znajomość specyfiki branży księgowej oraz doświadczenie w sprzedaży.

 

Jeśli uważasz, że sprawdzisz się na tym stanowisku i możesz wnieść do naszej firmy wartość dodaną, skontaktuj się z nami: APLIKUJ

 

W swoim CV umieść sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”. 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66758 ofert pracy. Sprawdź!