Szlifierz

Kovo

Rotterdam

2016-09-12

Kovo Sp.z o.o zajmuje się produkcją rurociągów i konstrukcji stalowych dla przemysłu stoczniowego, offshore, petrochemii i budownictwa.

Obecnie dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:
Szlifierz

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- 30 dni wstecz odprowadzane składki zdrowotne do ZUS,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
- Szlifowanie elementów konstrukcji stalowych
- Przygotowywanie elementów do spawania oraz wykańczanie po spawaniu.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
• Zakwaterowanie
• Transport na terenie Holandii

Opis dodatkowy

- uprawnienia, skany dowodu i CV (ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) proszę przesyłać

na adres e-mail: APLIKUJ

w tytule proszę wpisać "ref.00/77/28/07/GWR."

W temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.
- tel.:+48 507089835, +48 506167163
- kontakt od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-17:00

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy,
Kovo Sp. z o.o.
www.kovo.pl
nr uprawnień 9701

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102035 ofert pracy. Sprawdź!