Laminiarz

Kovo

Rotterdam

2016-09-12

Kovo Sp.z o.o zajmuje się produkcją rurociągów i konstrukcji stalowych dla przemysłu stoczniowego, offshore, petrochemii i budownictwa.

Obecnie dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:
Laminiarz

Wymagania:
• co najmniej roczne doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
• umiejętność szlifowania i obróbki laminatu
• zdolności manualne, zainteresowania techniczne
• w wysokim stopniu dokładność, zaangażowanie i niezawodność

Obowiązki:
• praca przy budowie jachtów z włókna węglowego
• laminowanie i montaż elementów z laminatu

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
• Zakwaterowanie
• Transport na terenie Holandii

Opis dodatkowy

- uprawnienia, skany dowodu i CV (ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) proszę przesyłać na adres e-mail:

w tytule proszę wpisać "ref.00/77/28/07/GWR."

- tel.:+48 507089835, +48 506167163
- kontakt od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-17:00

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy,
Kovo Sp. z o.o.
www.kovo.pl
nr uprawnień 9701

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100402 ofert pracy. Sprawdź!