Cieśla budowlany

Kovo

Rotterdam

2016-09-12

Praca - Zatrudnię

Kovo Sp.z o.o zajmuje się produkcją rurociągów i konstrukcji stalowych dla przemysłu stoczniowego, offshore, petrochemii i budownictwa.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

- Udokumentowane doświadczenie

- Ważny dyplom VCA- mile widziane

- Znajomość języka angielskiego/niemieckiego- mile widziane

Obowiązki:

- montaż szalunków na podstawie rysunku

- umieszczanie desek, znaków

- wylewanie betonu

Oferujemy:

- możliwość nawiązania stałej współpracy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie

Opis dodatkowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz uprawnień na adres:

w tytule proszę wpisać "ref.00/77/05/08/T."

(ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

- tel. 507089835, 506167163

kontakt w godzinach 9:00-17:00

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

nr uprawnień 9701

Nr ref: Cieśla_2016

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!