Kontrolej jakości

Drabest Sp. z o.o.

Mników

2016-12-01

Miejsce Pracy: Mników (okolice Krakowa)

Nr ref.  KJ/1/XII/2016

Obowiązki:

  • Regularna kontrola produktów gotowych oraz materiałów stosowanych w produkcji,

  • Wykonywanie zapisów z przeprowadzonych kontroli,

  • Prowadzenie dokumentacji kontrolnej,

  • Analiza wykonanych pomiarów,

  • Tworzenie instrukcji jakościowych,

  • Raportowanie bezpośredniemu przełożonemu.

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,
  • Doświadczenie lub wiedza z zakresu zagadnień jakościowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Dobra znajomość programu Microsoft Office: Word, Excel,
  • Dokładność i asertywność,
  • Studenci kierunków technicznych mile widziani.

Oferta:

  • Umowa o pracę  na okres próbny z możliwością zatrudnienia na stałe,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny: Nr ref.  KJ/1/XII/2016

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE. ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

DRABEST Spółka z o. o.                                www.drabest.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99777 ofert pracy. Sprawdź!