Pracownik magazynu - DARMOWY DOJAZ - umowa o pracę!

East Service

Sady

2016-09-12

Miejsce pracy: Sady k/Poznania
Nr referencyjny: APT 13171

Zakres obowiązków:

- kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie bądź odbieranie towarów,

- sortowanie towarów oraz wykładanie na półki,

- obsługa skanera,

- pakowanie towaru.

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do pracy stojącej, długiego chodzenia,

- ukończony 18 rok życia,

- pozytywne nastawienie do pracy.

Oferujemy:

Oferujemy:

- umowę o pracę

- stawkę godzinową 15,00 zł brutto plus premie,

- pracę 4 dni w tygodniu/10 godzin dziennie,

- obiady za złotówkę,

- pracę na 2 zmiany, w godzinach: 7:00 do 17.30 oraz od 17:30 do 4:00.

- bezpłatny dojazd z miejscowości: Poznań, Gniezno, Kościan, Wągrowiec przez Oborniki, Września, Grodzisk Wielkopolski, Międzychód przez Pniewy, Środa Wielkopolska, Nowy Tomyśl, Konin, Wałcz, Szamotuły, Wronki, Trzcianka, Czarnków, Słupca, Jarocin, Swarzędz.

- pracę w jednym z modułów:

Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa,

Środa, Czwartek, Piątek, Sobota,

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek,

Piątek, Sobota, Niedziela, Poniedziałek.

Jesteś zainteresowany ofertą pracy? Wyślij CV przez portal gowork.pl lub na nasz adres e-mail: APLIKUJ

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!