PRACA NA MAGAZYNIE !

East Service

Poznań

2016-09-12

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego
East Service wpisana w rejestrze pod numerem 13171.

PRACA NA MAGAZYNIE
w Sadach pod Poznaniem

Miejsce pracy: Sady

Obowiązki:

Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za kompletowanie zamówień za pomocą ręcznego skanera

Szukamy osób:

- sumiennych i rzetelnych w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- energicznych w działaniu,
- posiadających doświadczenie w pracy na magazynie.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 14,49 zł/h brutto,
- po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę,
- pracę w systemie jednozmianowym 9.20 - 18.00,
- 20 min płatnej przerwy oraz możliwość skorzystania z 30 min bezpłatnej przerwy obiadowej,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- możliwość korzystania z karty MultiSport.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!