Pracownik biura obsługi klienta: Dział Exportu z językiem niemieckim

Flexolabels Sp. z o.o.

Wrocław

2016-09-11

Firma Flexolabels - producent etykiet samoprzylepnych, zatrudni pracownika na stanowisko:
Pracownik biura obsługi klienta: Dział Exportu z językiem niemieckim.
Miejsce pracy: Wrocław (Marino)

Zakres obowiązków:
• wsparcie i obsługa klientów niemieckojęzycznych (kontakt telefoniczny i mailowy)
• dbanie o wysoką jakość obsługi i skuteczność działania
• pozyskiwanie nowych klientów oraz dbałość o pozytywne relacje z obecnymi klientami
• przygotowywanie ofert handlowych,
• potwierdzanie statusu oraz kontrola realizacji przyjętych zamówień
• prace administracyjno-biurowe

Wymagania:
• biegła znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta w sektorze sprzedaży
• znajomość obsługi komputera
• komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
• samodzielność, elastyczność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• regularne wyjazdy służbowe do Niemiec
• atrakcyjne i stałe wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego i umiejętności językowych
• dobrą atmosferę w przyjaznym środowisku pracy

Prześlij nam swoje CV w języku niemieckim

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77194 ofert pracy. Sprawdź!