Pomocnik bez doświadczenia do montażu parkietu

PolFach

Kolonia

2016-09-11

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do miasta Kolonia: Pracowników pomocniczych do kładzenia parkietu i podłóg z innych materiałów. Koniecza jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

  • Miasto: okolice Kolonii, Północna-Westfalia Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
  • Praca na pełny etat. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny
  • Praca jest w systemie akord
  • Pracodawcą jest niemiecki zakład specjalizujący się w montażu i odnowie nawierzchni podłogowych
  • Główne zadania:
  • Pomoc w przygotowaniu powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)
  • Pomoc przy kładzeniu parkietów drewnianych i paneli z laminatu, PCV, wykładzin
  • Pomoc w przycinaniu i klejeniu parkietu i innych posadzek
  • Pomoc w zabezpieczeniu powierzchni i konserwacji posadzek (lakierowanie, olejenie, impregnowanie, itp)
  • Załadunek i rozładunek materiałów oraz transport na miejsce pracy
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • Mlody wiek
  • Doświadczenie jako parkieciarz, posadzkarz lub monter podłóg jest mile widziane, ale nie konieczne
  • Uzdolnienia techniczno budowlane
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Konieczna znajomość języka niemieckiego
  • Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane
  • Chęć do pracy i motywacja do nauki zawodu parkieciarza lub posadzkarza
  • Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord
  • Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferta dla kandydatow:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Stawka godzinna brutto: od 11,50 do 14 euro (akord)
  • Dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)
  • Zarobek miesięczny netto: 1800 do 2200 euro
  • Mieszkanie zapewnione i odpłatne 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76570 ofert pracy. Sprawdź!