Technik Farmacji

HR Contact

Białystok

2016-09-11

HR Contact Pharma to specjalistyczne usługi zatrudnienia dla farmaceutów i pracowników aptek. Naszym celem jest zapewnienie kandydatom najlepszych ofert na farmaceutycznym rynku pracy.

Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej w Białymstoku, poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa pacjentów.

  • Sprzedaż leków i wyrobów medycznych.

  • Monitorowanie stanów magazynowych oraz terminów ważności.

Wymagania:

  • Wymagany staż i tytuł technika.

  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet medyczny i sportowy.

  • Umowę o pracę.

  • System szkoleń.

  • Doskonałą atmosferę pracy.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli do Państwa aplikacji: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez HR Contact Katarzyna Szudy, Szymon Kluba Spółka Cywilna (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 11828

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://praca.pharma.hrcontact.pl/cp/j/7172/a/4/technik-farmacji
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77054 ofert pracy. Sprawdź!