Kierownik Apteki

HR Contact

Białystok

2016-09-11

HR Contact Pharma to specjalistyczne usługi zatrudnienia dla farmaceutów i pracowników aptek. Naszym celem jest zapewnienie kandydatom najlepszych ofert na farmaceutycznym rynku pracy.

Obecnie dla naszgo Klienta, apteki  w Białymstoku poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór merytoryczny i fachowy nad działalnością apteki.

  • Organizacja pracy i zarządzanie zespołem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne oraz uprawnienia do pełnienia stanowiska kierownika apteki.

  • Umiejętność zarządzania personelem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie. Pakiet medyczny, pakiet sportowy.

  • Pracę w doskonałej atmosferze.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli do Państwa aplikacji: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez HR Contact Katarzyna Szudy, Szymon Kluba Spółka Cywilna (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 11828

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://praca.pharma.hrcontact.pl/cp/j/7170/a/4/kierownik-apteki
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!