Specjalista ds. Logistyki

MB Distribution Sp. z o.o.

Poznań

2016-09-11

MB Distribution Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości produktów do aromatyzowania wnętrz, będąc wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim największych producentów z branży takich jak WoodWick oraz Wax Lyrical. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA

  • koordynacja magazynu,
  • przyjmowanie dostaw,
  • koordynacja współpracy z firmami transportowymi,
  • koordynacja i współpraca z dostawcami,
  • wydawanie półproduktów,
  • kompletowanie i wysyłka zamówień
  • obsługa systemu logistyczno-magazynowego,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • analiza zapotrzebowania
  • utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy

CZEGO WYMAGAMY:

  • praktycznej znajomości zasad funkcjonowania magazynu
  • minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na magazynie,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętności szybkiego liczenia i szacowania,
  • cech umożliwiających koordynację pracy pracowników wspierających magazyn,
  • samodzielności, dokładności, dyspozycyjności i punktualności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • precyzyjnego komunikowania się w zespole

OFERUJEMY:

  • pracę w przyjaznym zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą pracę pełną wyzwań.

Miejsce pracy: Poznań, Szczepankowo

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).