Młodszy specjalista ds. rekrutacji

RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Wrocław

2016-09-11

Dla naszego klienta, agencji rekrutacyjnej specjalizującej się w rekrutacjach dla branży IT poszukujemy obecnie kandydatów / kandydatek na stanowisko Młodszego specjalisty ds. rekrutacji.
Firma działa na rynku od ponad 4 lat. Poprzez udział w ciekawych projektach i wsparcie w realizacji codziennych zadań, gwarantuje rozwój swoich pracowników. Organizacja opiera się na koleżeńskich relacjach i zespołowym podejściu do realizowanych projektów.

Obowiązki
  • rekrutacja pracowników na specjalistyczne stanowiska w branży IT,
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,
  • selekcja kandydatów zgodnie z wymaganiami,
  • sporządzanie raportów i aktualizacja bazy danych kandydatów,
  • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych z zastosowaniem najnowocześniejszych technik i narzędzi pozyskiwania kandydatów,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi kandydatów i przeprowadzenie procesu rekrutacji zgodnie ze standardami firmy.
Oczekujemy
  • chęci rozwoju w obszarze rekrutacji IT,
  • zaawansowanej umiejętności obsługi komputera,
  • bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego,
  • dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności, samodzielności oraz inicjatywy,
  • zainteresowania tematyką IT i rekrutacji IT,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w rekrutacji IT oraz znajomość języka niemieckiego.

Studenci ostatnich lat studiów z możliwością pracy na pełen etat (lub nawet 3/4) również będą brani pod uwagę.

Oferujemy
  • emocjonującą i pełną wyzwań pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premiowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i indywidualny plan szkoleń,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • wpływ na dalszy rozwój firmy,
  • przyjazną, rodzinną atmosferę pracy.