Specjalista ds. reklamacji w firmie produkcyjnej

RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Namysłów

2016-09-11

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, która poszukuje kandydata / kandydatki do pracy przy analizie reklamacji komponentów elektronicznych.

Obowiązki
  • Diagnozowanie uszkodzeń z zakresu elektroniki użytkowej
  • Udział w procesie inicjowania działań prewencyjnych i korygujących
  • Opracowywanie raportów z analizy reklamacji
Oczekujemy
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (kierunek elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobrej organizacji pracy
  • Dokładności, skrupulatności i ukierunkowania na realizację celów
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość montażu automatycznego i ręcznego elementów SMT, THT oraz lutowania i doświadczenie w konstruowaniu rozwiązań elektronicznych na własny użytek.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dodatki socjalne
  • Pakiet szkoleń specjalistycznych
  • Szkolenia językowe