Lakiernik samochodowy (Paint Sprayer)

Brasco S.C.

Holandia

2016-09-11

Agencja Brasco poszukuje dla swojego partnera  majacego siedzibę w Holandii  kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Heiejn, Holandia
Nr referencyjny: LS-HL/0816/JE

Obowiązki:

  • przygotowanie do procesu lakierowania: szpachlowanie, nakładanie podkładów, korekta nierówności, szlifowanie,  wykonaniem podkładu  oraz  inne niezbędne prace przygotowawcze;
  • dobieranie materiałów i technik lakierowania dostosowanych do wymaganego standardu wykończenia oraz wymagań klientów;
  • przeprowadzenie procesu lakierniczego;
  • malowanie / lakierowanie pojazdów;
  • obsługa specjalistycznych urządzeń: maszyn do obróbki wstępnej i wykończającej, pistoletów, kabiny lakierniczej;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie NETTO: 10.00 EUR/h ;
  • nadgodziny: dostepne- płatne odpowiednio 128%  przez 2 pierwsze , a nastepnie 147% ;
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych - DARMOWE!

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, holenderskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: LS-HL/0916/JE

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75837 ofert pracy. Sprawdź!