Specjalista ds. kadr i płac

RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Wrocław

2016-09-11

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa.

Naszym Klientem jest firma dostarczająca systemy informatyczne wspomagające zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie oraz zapewniająca merytoryczne wsparcie w ich użytkowaniu. Aktualnie poszukujemy Specjalisty, który będzie wspierał klientów firmy poprzez doradztwo w zakresie kadr i płac.

Zadania:

  • Doradztwo w zakresie kadr i płac
  • Wsparcie w obsłudze programu płacowo-kadrowego oferowanego przez firmę
  • Wdrożenia systemu kadrowo-płacowego u klientów i obsługa powdrożeniowa
  • Prowadzenie szkoleń z obsługi systemu
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w obszarze kadr i płac (także staże i praktyki)
  • Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
  • Praktyczna znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • Znajomość prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Otwartość, umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy z klientem zewnętrznym
  • Rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków, dokładność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę)
  • Szkolenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!