Specjalista ds. systemów kadrowo-płacowych

RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Wrocław

2016-09-11

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem – poszukujemy Specjalisty ds. wdrożeń i wsparcia klientów w użytkowaniu systemu kadrowo-płacowego oferowanego przez firmę.

Obowiązki
  • Wsparcie użytkowników systemów oferowanych przez firmę
  • Prowadzenie procesów wdrażania oprogramowania u nowych klientów
  • Prowadzenie procesów związanych z migracją danych
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie klientów firmy w rozpoczęciu użytkowania wdrożonych systemów
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
Oczekujemy
  • Doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej firm
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z helpdesk software / wdrożeń oprogramowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Skrupulatność, otwartość, komunikatywność
Oferujemy
  • Możliwość nauki i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Liczne szkolenia
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76189 ofert pracy. Sprawdź!