pracownik magazynu system Pick by Voice Hannover

Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH

Hannover

2016-09-23

Olympia Personaldienstleistungen Deutschland GmbH należy do wiodących pośredników pracy w Niemczech.

Dla naszego renomowanego Klienta w okolicach Hannoveru, jednego z wiekszych centrow logistycznych w Niemczech poszukujemy:

 Pracowników magazynu z doświadczeniem w systemie Pick by Voice

OPIS STANOWISKA:

- komisjonowanie towaru systemem Pick by Voice – słuchawki (komendy i liczby w j. niemieckim lub polskim)
- praca na oddziale  - asortyment suchy lub chlodnie
- praca dwuzmianowa (06.00 – 14.00 i 14.00 – 22.00)
- praca od poniedziałku do piątku; w soboty -  tylko przy większym zapotrzebowaniu
- w ciągu godziny musi być wykonana określona liczba tzw. Kollis (200)

ZADANIA:

- komisjonowanie artykołów systemem Pick by Voice
- umieszczanie dowodu dostawy na produkcie jak i kontrola jego zgodności/ faktura   na produkcie
- przekazywanie towaru do transportu
- załadunek kontenerów
- dbanie o porządek i czystość na miejscu pracy

Stawka godzinowa:

9,00€ brutto  - 200 Kollis na godz.
10,00€ brutto - 225 Kollis na godz.
11,00€ brutto - 250 Kollis na godz.
12,40€ brutto - 275 Kollis na godz.
13,50€ brutto - 300 Kollis na godz.

PREMIA ZA PRODUKTYWNOSC:

500,00 Euro brutto po 6 miesiacach, 2 razy do roku, max. 1000,00 Euro brutto na rok.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy na magazynie systemem Pick by Voice – warunek konieczny
- j. niemiecki slaby komunikatywny *poziom A2
- odpowiedzialność, zdolność do przystosowania się do warunków pracy
- dobra kondycja fizyczna
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- własny samochód

OFERUJEMY:

- umowę o prace na mocy prawa niemieckiego
- wszystkie świadczenia socjalne od pierwszego dnia pracy
- praca na pełny etat -  40 godz./tydzień
- dodatek za prace w nocy, w niedziele lub dni świąteczne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przeslanie aplikacji - CV w j. niemieckim lub j. polskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych. (Mile widziane są referencje potwierdzające doświadczenie zawodowe) drogą mailowa pod adres: APLIKUJ  lub telefonicznie: 0049 711 54 99 88 15 z dopiskiem magazyn Hannover.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.