Junior Sales Manager

ComBeeNut Sp. z o.o.

Warszawa

2016-09-11

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży odpowiedzialna będzie za realizację planów sprzedażowych poprzez nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami firmy, dopasowywanie i prezentowanie katalogu produktów, a także tworzenie i przekazywanie raportów.

Oferujemy:

  • Pracę w środowisku przyjaznym dla pracownika (nie korporacja, nie liczymy czasu rozmów, czasu wyjścia do toalety czy na papierosa, ani nie stosujemy żadnych innych tego typu praktyk),
  • Pracę w biurze w ścisłym centrum Warszawy,
  • Wynagrodzenie zależne od czasu pracy i posiadanych kompetencji, możliwość uzyskania premii w zależności od realizowanych wyników,
  • Możliwość dostosowania czasu pracy do zajęć na uczelni, opieki nad dziećmi itd.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

  • Doskonałe kompetencje interpersonalne: komunikatywność, przebojowość, otwarcie na ludzi i umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z nimi, "wygadanie" (bardzo chętnie osoby, które poprzednio obsługiwały klientów w hotelarstwie lub gastronomii),
  • Zdolność do nauczenia się podstawowych cech wybranych produktów IT (bez szczegółów technicznych, tylko aspekty funkcjonalne),
  • Podstawowe zdolności analityczne (umiejętność dopasowania produktu do charakterystyki klienta),
  • Poprawne posługiwanie się językiem polskim,
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego przynajmniej na poziomie komunikatywnym będzie dużym atutem.