Key Account Manager – enterprise – IT integrator – licensing

RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Wrocław

2016-09-11

Nasz Klient, duża spółka akcyjna, integrator IT o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z nowymi interesującymi projektami poszukuje osób na stanowisko KEY ACCOUNT / Specjalista Presales / IT . Firma jest certyfikowanym partnerem Microsoft o statusie Gold oraz specjalizuje się w obsłudze rynku wdrożeń IT Enterprise / Public.

Obowiązki
  • Wsparcie klientów w zakresie doboru rozwiązań i licencji IT w tym chmury prywatnej i publicznej
  • Dobór rozwiązań sprzętowych dla klientów sektora Enterprise / Public
  • Dobór rozwiązań w zakresie usług i licencjonowania Microsoft
  • Budowanie bezpośrednich relacji z działem IT klienta
  • Tworzenie długoterminowej strategii IT wspólnie z klientami
  • Współpraca z działami technicznymi producentów w implementacji sprzętu i rozwiązań
Oczekujemy
  • Mile widziane doświadczenie w presales (integrator IT) oraz we wsparciu technicznym klientów lub użytkowników wewnętrznych w zakresie oprogramowania i systemów Microsoft
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub pokrewne
  • Dobry angielski, min. na poziomie B2
  • Znajomość produktów i licencjonowania Microsoft,
  • Mile widziane certyfikaty z obszaru IT (np. MCSP, MCST, Cisco, HP) mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, odpowiedzialność
  • Dążenie do rozwoju własnych kompetencji
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w firmie z branży IT software
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76139 ofert pracy. Sprawdź!