Konstruktor maszyn

JOBS

Katowice

2016-09-11

PORĘBA MACHINE TOOL Sp. z o. o.

PRODUCENT OBRABIAREK CIĘŻKICH I SPECJALNYCH

POSZUKUJE DO PRACY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Katowice (śląskie)

Nr ref: KM/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Obowiązki:

  • Wymagana znajomość zagadnień z dziedziny instalacji hydrauliki górniczej;
  • Projektowanie i nadzór nad wykonawstwem instalacji hydrauliki górniczej;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej: konstrukcyjno-wykonawczej, DTR, instrukcji obsługi,
  • Tworzenie list zakupowych elementów i części mechanicznych do maszyn i urządzeń,
  • Wsparcie inżynieryjne w trakcie procesu montażu i uruchamiania maszyn i urządzeń,
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji, prowadzenia prac badawczych dotyczących maszyn i urządzeń,
  • Współpraca z kooperantami i dostawcami w zakresie wykonywanych prac projektowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki z dziedziny górniczej, budowy maszyn,
  • biegła znajomość i doświadczenie w projektowaniu za pomocą systemów CAD 3D,
  • znajomość języka angielskiego konieczna do komunikacji podstawowej i zagadnień technicznych,
  • kreatywność, innowacyjność,
  • prawo jazdy kat.B,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego,
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76349 ofert pracy. Sprawdź!