Konstruktor Elektronik

JOBS

Katowice

2016-09-11

PRODUCENT OBRABIAREK CIĘŻKICH I SPECJALNYCH

POSZUKUJE DO PRACY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Katowice (śląskie)

Nr ref: KE/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Obowiązki:

  • Praca w zespole przy projektowaniu nowych układów elektronicznych w maszynach
  • Przygotowywanie schematów, dobór komponentów, symulacje i analizy układu elektronicznego,
  • Tworzenie koncepcji nowych inteligentnych rozwiązań i produktów,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej: konstrukcyjno-wykonawczej, instrukcji obsługi,
  • Tworzenie list zakupowych elementów i części z zakresu elektroniki, elektryki do maszyn i urządzeń,
  • Wsparcie inżynieryjne w trakcie procesu montażu i uruchamiania maszyn i urządzeń,
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji, prowadzenia prac badawczych dotyczących maszyn i urządzeń,
  • Współpraca z kooperantami i dostawcami w zakresie wykonywanych prac projektowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, absolwent wydziału automatyki lub podobny,
  • znajomość Sinumerik, Fanuc,
  • znajomość języka angielskiego konieczna do komunikacji podstawowej i zagadnień technicznych,
  • kreatywność, innowacyjność,
  • prawo jazdy kat.B,
  • doświadczenie zawodowe mile widziane, ale nie wymagane,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego,
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76228 ofert pracy. Sprawdź!