Inżynier NPI

RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Namysłów

2016-09-11

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z okolic Wrocławia, która poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko Inżyniera NPI.

Obowiązki
  • Tworzenie kalkulacji kosztów wytworzenia oraz środków produkcji dla nowego produktu
  • Wdrażanie nowych produktów, przygotowywanie i nadzorowanie rozruchu produkcji seryjnej nowych produktów
  • Normowanie czasu pracy, przygotowywane planów pracy
  • Zamawianie, nadzór i koordynacja nad zleceniami wykonania oprzyrządowania produkcyjnego
  • Nadzorowanie zmian w istniejących narzędziach produkcyjnych
  • Zamawianie i wdrażanie nowych maszyn i technologii
  • Nadzorowanie i ciągła poprawa procesów produkcyjnych
  • Przygotowywanie dokumentów FMEA
  • Kształtowanie i budowa stanowisk roboczych zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i ergonomii
Oczekujemy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie techniczne (mechanika, elektronika, elektrotechnika)
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Skrupulatność
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny, medyczny
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Szkolenia językowe