Product Manager

RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Wrocław

2016-09-11

Dla naszego Klienta, firmy handlowej oferującej usługi i produkty IT klientom biznesowym, poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku Product Managera, który będzie zarządzał określoną grupą produktów IT (np. komputery). Szukamy osób z silną motywacją do pracy i chęcią do rozwoju w obszarze IT.
W przypadku osób z mniejszym doświadczeniem zawodowym możliwe jest zatrudnienie jako Junior Product Manager.

Obowiązki
  • zarządzanie określoną kategorią produktów pod kątem zakupów i sprzedaży;
  • negocjacje z dostawcami i kluczowymi klientami;
  • wprowadzanie na rynek nowych produktów;
  • prowadzenie szkoleń dotyczących przydzielonej grupy produktów;
  • współpraca marketingowa z partnerami handlowymi;
  • kreowanie polityki cenowej;
  • zarządzanie zapasami;
  • analiza rynku i konkurencji;
Oczekujemy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu produktami/zakupach/sprzedaży B2B w branży IT;
  • przynajmniej podstawowej znajomości produktów lub usług IT;
  • mile widziane wyższe wykształcenie techniczne / inżynierskie;
  • znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność oraz umiejętność negocjacji;
  • samodzielność;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • praca z najnowszymi technologiami;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie (podstawowe + premie);
  • cykliczne szkolenia specjalistyczne;
  • niezbędne narzędzia pracy.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77137 ofert pracy. Sprawdź!