Inżynier ds. planowania jakości

RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Wrocław

2016-09-11

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, która poszukuje Inżyniera ds. planowania jakości.

Obowiązki
  • Praca w ramach grup projektowych
  • Praca przy projektach związanych z wdrażaniem nowych wyrobów do produkcji
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej dla nowych projektów (proces flow chart, control plan, test plan, instrukcje kontrolne)
  • Udział i moderacja sesji FMEA
  • Nadzorowanie oraz aktualizowanie dokumentacji jakościowej przy zmianach
  • Praca we Wrocławiu i sporadyczne wyjazdy do zakładu zlokalizowanego w okolicy Wrocławia
Oczekujemy
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe o kierunku elektronika, elektrotechnika lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy związane z produkcją lub jakością
  • Dużym atutem będzie doświadczenie związane tworzeniem / produkcją komponentów elektronicznych
  • Atutem będzie znajomość APQP, znajomość wymagań systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008, znajomość wymagań systemu VDA 6.3 oraz wiedza z zakresu sposobów badania i kryteriów oceny jakości procesów produkcyjnych
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Dokładność
  • Zaangażowanie
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Szkolenia językowe
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76185 ofert pracy. Sprawdź!