Kierownik zmiany

Drabest Sp. z o.o.

Mników

2016-12-01

Miejsce Pracy: Mników (okolice Krakowa)

Nr ref.  KZ/1/XII/2016

Obowiązki:

  • Planowanie i koordynowanie pracy produkcji,
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji,
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych,
  • Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej,
  • Utrzymywanie określonych standardów pracy na stanowiskach,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji,
  • Dbałość o jakość produkowanych wyrobów i BHP,
  • Współpraca z innymi działami w firmie,
  • Rozliczanie pracowników z wykonywanej pracy,
  • Sporządzanie raportów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kierowaniem bądź koordynowaniem produkcji,
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów, wysokie umiejętności zarządcze,
  • Umiejętność kierowania zespołem,
  • znajomość programu MS EXCEL,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność.

Oferta:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wysokie wynagrodzenie w systemie premiowania,
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Umowa o pracę po okresie próbnym.

 Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny KZ/1/XII/2016

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE. INFORMUJEMY, IŻ REKRUTACJA ODBYWA SIĘ W TRYBIE CIĄGŁYM. ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

DRABEST Spółka z o. o.                                www.drabest.pl