Operator wózka widłowego

Aurecon Personalservice GmbH

"92442 Wackersdorf, Bayern, Deutschland Straubing, Bayern, Deutschland Ingolstadt, Donau, Bayern, Deutschland Deggendorf, Bayern, Deutschland "

2016-09-11

Numer Refernecyjny 10000-1146246155-S
Stanowisko:  Operator wózka widłowego
Alternatywny zawod:  magazynier

Pracodawca:   Aurecon Personalservice GmbH

Opis stanowiska:  Poszukuje Pani/ Pan miejsca pracy, w ktorym bedzie sie dobrze czuc?

  AURECON Personalservice oferuje pasujace, niezalezne od kryzysu miejsce pracy!
  Oprocz ponadtaryfowych zarobkow oraz dodatkowych uslug, oferowana jest indywidualna, fachowa pomoc i opieka ( w jezyku polskim i niemieckim). Jestesmy zawsze do Panstwa dyspozycji czym podpisujemy sie naszym imieniem.
  Dla naszych klientow w (92442) Wackersdorf w Niemczech (Bawaria) poszukujemy od zaraz operatorow wózka widłowego :

Opis stanowiska: Praca jako operator wózka widłowego
  Rozładunek/załadunek towarów na pojazdy ciezarowe
  rozmieszczenie towarów na regały

Wymagania: Doświadczenie w pracy na wózku widłowym z 25 tonami
  Uprawnienia operatora wózków widłowych
  gotowosc do pracy w systemie zmianowym
  gotowosc do sezonowej pracy w sobote
  zaangazowanie i motywacja do pracy
  komunikatywna znajomość języka niemieckiego jaki i czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane - kandydaci spełniający te warunki będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)
  Dokładność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy: zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  pracę w systemie trzyzmianowym
  stabilne warunki zatrudnienia
  składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę
  Zdobycie międzynarodowego doświadczenia

  Wzbudzilismy Panstwa zainteresowanie?
  Z niecierpliwoscia  czekamy na dokumenty aplikacyjne (podanie ,zyciorys i kwalifikacje itp.) poprzez poczte, e-Mail , Telefon.
  Uwaga! Dokumenty aplikacyjne NIE beda odsylane!

Miejsce pracy: 92442 Wackersdorf, Bayern, Deutschland
Straubing, Bayern, Deutschland
Ingolstadt, Donau, Bayern, Deutschland
Deggendorf, Bayern, Deutschland

Liczba miejsc pracy 4

Kontakt: Aurecon Personalservice GmbH
Herr Zbigniew Rosse
Rathausstr.5
94544 Hofkirchen ( Bayern)

Tel.Nr. +49(85 45) 9 71 61 92
Fax.Nr.+49(85 45) 9 71 61 93
E-Mail.  APLIKUJ
Homepage: www.aurecon-personalservice.de
  E-Mail PL : APLIKUJ
Oferta jest nieaktualna