Dziennikarz

Miedziak.info.pl

Lubin

2016-09-11

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: DZIENNIAKRZ
w miastach: GłogówPolkowiceLubinLegnica

Poszukujemy osób, dla których jak żyjemy i dlaczego tak się dzieje nie jest obojętne, uważanych obserwatorów życia publicznego, politycznego i kultury. Oferujemy pracę w charakterze dziennikarza/reportera – duża elastyczność, ale i oczekiwania. Współpraca w oparciu o umowę o dzieło, a jeśli kandydat/ka sprawdzi się w boju – w dłuższej perspektywie możliwa umowa o pracę (wraz z dodatkowymi obowiązkami).

ZADANIA
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za pisanie, redagowanie i publikację tekstów, reportaży i wywiadów, wykonywanie zdjęć do publikacji, publikację galerii i plików foto/wideo w ramach ramówki wydawniczej. Praca o charakterze reporterskim – zarówno w terenie jak i zza komputera.

OFERUJEMY

  • dołączenie do multimedialnej redakcji
  • przyjazną i twórczą atmosferę w zespole
  • możliwość rozwoju – podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • elastyczne warunki pracy – wynagrodzenie w oparciu o umowę o dzieło – płatność za artykuł
  • jeśli się sprawdzisz w intensywnym planie wydawniczym – możliwość stałej współpracy i w perspektywie umowa o pracę

OCZEKIWANIA

  • dobra znajomość i zainteresowanie wydarzeniami bieżącymi w regionie, ale również w kraju i na świecie
  • lekkie pióro, elastyczność w doborze tematyki, szybkość w działaniu/pisaniu – umiejętność sprawnego pisania, redagowania tekstów;
  • bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny - znajomość zasady stylistyki, interpunkcji, gramatyki oraz ortografii
  • kreatywność i umiejętność pozyskiwania informacji i treści;
  • samodzielność w działaniu, systematyczność, dobra organizacja pracy, energia, kreatywność, zapał do pracy, solidność
  • podstawowe doświadczenie w foto-edycji

Dodatkowym atutem będzie:

  • minimum roczne doświadczenie dziennikarskie w pracy w serwisie internetowym
  • doświadczenie w pracy w newsroomie w redagowaniu depesz
  • rozeznanie na rynku polskich i zagranicznych serwisów informacyjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na tłumaczenie tekstów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego wraz z próbką swoich dziennikarskich umiejętności (3-5 wybranych artykułów).

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!