Ankieter terenowy

Solid Security Sp. z o.o.

Szczecin

2016-09-11

Firma z branży ochroniarskiej, działająca na rynku od dwudziestu pięciu lat, poszukuje Kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
Poszukujemy osób do pracy w charakterze ankietera terenowego. Praca będzie polegała na przeprowadzeniu krótkich rozmów oraz zebraniu informacji na temat zainteresowania określonymi produktami i usługami firmy.

Wymagania:
- ukończony 18 rok życia,
- komunikatywność,
- dobra organizacja pracy,
- łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
- umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:
- posiadanie własnego samochodu,
- gotowość podjęcia pracy od zaraz.

Ze swojej strony oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę na umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę
- możliwość nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 508 655 664 lub o wysłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ, w tytule wiadomości wpisując "Ankieter Szczecin". Zapraszamy również do siedziby firmy przy ul. Łyskowskiego 18 w Szczecinie.

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!