Przedstawiciel Handlowy - Elektronarzędzia, BPH

GD Profesja SC

Kraków

2016-09-11

Naszym Klientem jest firma zajmująca się sprzedażą profesjonalnego asortymentu przeznaczonego głównie dla firm z branży montażowo-budowlanej: elektronarzędzia, materiały zużywalne (wiertła, tarcze, itp), artykuły BPH. W związku z planowanym wzrostem sprzedaży asortymentu poszukujemy osoby z doświadczeniem handlowym w kanale B2B na stanowisku Przedstawiciela Handlowego.

Zakres Obowiązków

  • pozyskanie nowych klientów wśród firm budowlanych, wykonawczych, monterskich itp., na terenie Krakowa i woj. małopolskiego,
  • dbałość o zwiększenie efektywności sprzedaży,
  • budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • ścisła współpraca z zarządem,

Wymagania

  • Wykształcenie średnie,
  • 3-letnie doświadczenie handlowe w kanale B2B poparte sukcesami,
  • Znajomość rynku elektronarzędzi oraz akcesoriów do elektronarzędzi,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • Umiejętność wyznaczania i realizacji celów,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód),
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76189 ofert pracy. Sprawdź!