Specjalista ds. Reklamacji (Warranty Specialist)

BPO Poland

Warszawa

2016-09-11

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Rozpatrywanie reklamacji (wszystkie kraje europejskie)
  • Identyfikacja reklamacji i zarządzanie bazą danych
  • Przygotowywanie rozliczeń z klientami
  • Korespondencja mailowa z klientem indywidualnym
  • Archiwizacja dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (licencjat)
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę  w dynamicznej, przyjaznej firmie
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet socjalny po okresie próbnym

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://career.homeglobal.com/cp/j/6362/a/4/specjalista-ds-reklamacji-warranty-specialist