Mechanik Utrzymania Ruchu

Talent Partners

Dąbrowa Górnicza

2016-12-05

Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. MUR/99/16

Najważniejsze obowiązki:

  • praca w ruchu ciągłym,
  • naprawy układów mechanicznych,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń z zakresu pneumatyki oraz hydrauliki siłowej,
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne (profil mechanik lub pokrewne),
  • min. 2 lata doświadczenia w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • praktyczna znajomość mechaniki i budowy maszyn,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, dodatek wakacyjny, świąteczny i inne),
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100410 ofert pracy. Sprawdź!