Inżynier Jakości

Talent Partners

Żory

2016-12-05

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. IJ/126/16

Najważniejsze obowiązki:

  • analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych, a także koordynacja działań naprawczych,
  • kontakt z klientem w celu budowania relacji biznesowych oraz rozwiązywania problemów jakościowych,
  • koordynacja i przygotowanie dokumentacji PPAP, zatwierdzanie i kontrola wzorcowych wyrobów, tworzenie dokumentacji jakościowej,
  • koordynowanie działań związanych z rozwiązywaniem problemów jakościowych zgodnie z metodologią 8D,
  • rozpatrywanie reklamacji od klientów (nadzorowanie podejmowanych działań, archiwizacja reklamacji, tworzenie raportów 8D),
  • nadzór dokumentacji jakościowej oraz wsparcie procesu APQP,
  • wspomaganie działu nowych uruchomień we wdrażaniu nowych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie z branży motoryzacyjnej,
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • wiedza i doświadczenie dotyczące: SPC, MSA, APQP, GD&T,
  • doświadczenie w procesach produkcyjnych takich jak montaż lub formowanie wtryskowe,
  • doświadczenie we współpracy z dużymi koncernami motoryzacyjnymi i ich dostawcami,
  • znajomość ISO/TS 16949,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w intensywnie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
  • bardzo duże możliwości rozwoju i zbudowania swojej kariery zawodowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • kontakt z zakładami i technologiami w innych częściach świata.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99055 ofert pracy. Sprawdź!