Kucharz

Talent Code

Warszawa

2016-09-11

Możliwe, że talent polega też na jedzeniu. Przede wszystkim trzeba jeść i pić, a reszta może przyjdzie sama?

Marc Chagall – „Moje życie”

Dla naszego Klienta, nowo powstałej restauracji na Al. Jana Pawła II w Warszawie (Wola) poszukujemy kandydatów na stanowisko

Kucharz

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie potraw zgodnie z recepturami i przyjętymi standardami
  • Opracowywanie nowych receptur oraz udział w ich wdrażaniu
  • Zapewnienie wysokiej jakości potraw
  • Przestrzeganie procedur BHP oraz procedur zgodnych z normami HACCP
  • Dbanie o powierzone narzędzia i sprzęt

 Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w kuchni
  • Poczucie smaku
  • Chęć do pracy, sumienność, zaangażowanie
  • Umiejętności organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Kreatywność i pomysłowość

 Oferujemy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76569 ofert pracy. Sprawdź!