Pracownik produkcji

BestenWest Polska Sp. z o.o.

Kraków

2016-10-27

Praca w Holandii – Oss/ Nieuwerkerk

Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Polska Sp.z.o.o.  (nr licencji 9033) oferuje pracę w Holandii przy obróbce mięsa drobiowego (pakowanie, obrabianie, filetowanie, sortowanie).

Wymagania: możliwość szybkiego wyjazdu, chęć i zaangażowanie do pracy, niekaralność.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ  lub o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie www.bestenwest.pl

Więcej informacji pod numerem: +48 730 947 400

Miejsce pracy: Oss /Nieuwerkerk

Obowiązki:

- obróbka mięsa drobiowego

Wymagania:

- zaangażowanie i chęć do pracy

- gotowość do szybkiego wyjazdu

- niekaralność

Oferujemy:

- stawkę godzinową

- zakwaterowanie

- opiekę polskiego koordynatora

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!