Opiekun Klienta VIP

Great Private Equity Sp.zo.o.

Katowice

2016-09-10

Opis stanowiska:

Poszukujemy ludzi z charyzmą

Nasze wartości to praca zespołowa, oraz dawanie z siebie tego, co najlepsze.

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w doświadczenie i wiedzę w zakresie najnowszych rozwiązań i produktów które pomogą Ci stać się cenionym ekspertem.

Będziemy Cię zachęcać, abyś wziął karierę w swoje ręce i wykorzystał nadarzające się okazje. Twoje postępy z całą pewnością zostaną dostrzeżone i odpowiednio wynagrodzone.

Do zadań specjalisty należeć będzie:

  • Nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi klientami
  • Doradztwo w aspekcie dopasowania produktów do potrzeb klienta - unikatowe rozwiązania finansowe
  • Sprzedaż produktów inwestycyjnych

Wymagania:

  • Zorientowanie na Klienta
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe;
  • Elastyczny czas pracy
  • Znajomość tematyki finansowo – ubezpieczeniowej
  • Umiejętność pracy w zespole

 Oferujemy:

  • Pracę w ambitnym i energicznym zespole
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii oraz prestiżowy pakiet socjalny
  • Pakiet szkoleń
  • Wyjazdy szkoleniowe i integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76569 ofert pracy. Sprawdź!