Pracownik Produkcyjny

Zaquensis

Zülpich

2016-09-12

ZAQUENSIS jest od 1999 roku jednym z wiodących dostawców usług HR, zaufanym partnerem firm oraz kandydatów ubiegających się o pracę. Posiadamy 64 punktów centrum obsługi, gdzie naszemu zespołowi, składającemu się z ponad 4500 pracowników, oferujemy trwałość i bezpieczeństwo. Poprzez stabilną sieć, długotrwałe doświadczenie oraz wiążącą metodę pracy gwarantujemy znakomitą szansę na lepsze perspektywy zawodowe.
Oferujemy miejsca pracy w Niemczech. Możesz się z nami kontaktować w języku niemieckim jak i polskim. Szukasz pracy? To jesteś właśnie w odpowiednim miejscu.

 Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

 PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy: Zülpich

Opis stanowiska pracy:

  • pakowanie produktów

  • prace pomocnicze przy linii produkcyjnej

  • praca 3 zmianowa

 Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na produkcji mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na rozumienie prostych poleceń

 Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na pełny etat

  • stawkę godzinową według niemieckich taryf IGZ+ dodatki

  • opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

  • możliwość podjęcia stałej współpracy z firmą

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

    Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ

    Nr kontaktowy: Kamila Kuitkowska +49 (359) 1203 9300
    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.zaquensis.de oraz naszego profilu na facebooku Zaquensis Polen.

    Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) .”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!