IT sales manager

KS PERSONAL SERVICE

Wrocław

2016-09-09

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie Firmy klientom krajowym i zagranicznym
  • sprzedaż usług w zakresie wdrożeń, wsparcia, rozwoju i outsourcingu systemów wspierających zarządzanie
  • prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji, przygotowanie i prezentowanie materiałów handlowych
  • współpraca z innymi oddziałami Firmy w prawidłowej obsłudze potencjalnych i aktualnych klientów
  • zarządzanie zespołem

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B oznaczający transakcje pomiędzy dwoma lub więcej podmiotami gospodarczymi[1]; określenie relacji występujących pomiędzy przedsiębiorstwami (w odróżnieniu od relacji pomiędzy przedsiębiorstwami i klientami indywidualnymi, określanymi jako B2C)[2]. (preferowane doświadczenie w sprzedaży usług IT, w szczególności systemów ERP)
  • determinacja i zaangażowanie w realizację postawionych celów sprzedażowych
  • umiejętność współpracy i budowania relacji z klientem biznesowym

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zapewnione szkolenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w branży IT
  • miła i przyjazna atmosfera
  • stabilność zatrudnienia

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!