Specjalista ds. wdrożeń systemów klasy ERP

KS PERSONAL SERVICE

Poznań

2016-09-09

Miejsce pracy: Poznań

Agencja East Service nr 13171.Dla naszego klienta poszukujemy osoby która będzie uczestniczyła w pracach wdrożeniowych oraz utrzymaniowych systemów klasy ERP.

Najważniejsze zadania:

  • Analiza potrzeb klienta i współuczestnictwo przy tworzeniu koncepcji rozwiązań informatycznych
  • w kontekście potrzeb i oczekiwań Klienta
  • Udział w przygotowaniu oferty merytorycznej obejmującej zakres, harmonogram oraz budżet
  • Opracowanie dokumentacji projektowej (m.in. plan projektu, harmonogram, projekty funkcjonalne, sprawozdania, protokół odbioru itp.)
  • Odpowiedzialność za realizację projektów – obejmującą terminowość i jakość produktów
  • Dbanie o zachowanie procedur związanych z realizacją budżetu
  • Stosowanie w dziale procedur zgodnych z wewnętrznymi standardami pracy (stosowanie przyjętych metodyk: zarządczej oraz technicznej, stosowanie standardów dokumentacji)
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie zawodowe – min. 2 lata
  • Doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych systemów ERP w średnich i dużych firmach
  • Doskonała znajomość zagadnień z obszaru dystrybucji i produkcji
  • Dobra znajomość metodyk analitycznych
  • Umiejętność oceny złożoności informatycznej opisywanych problemów
  • Kreatywność w zakresie nowych pomysłów i obszarów biznesowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów: umiejętność budowania harmonogramów, budżetu, zarządzania ryzykiem, konstruowania procedur raportowych
  • Wysoka świadomość i aktywność biznesowa
  • Umiejętność budowania dobrych relacji biznesowych z klientem; wysoka kultura osobista; asertywność
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych klienta
  • Umiejętność prezentowania rozwiązań informatycznych
  • Przynajmniej jedno udokumentowane success story
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość produktów konkurencji
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym

Pożądane:

  • Doświadczenie zawodowe w następujących firmach/ produktach: SAP, QAD, Dynamics, Navision, IFS, EPICOR SCALA, Comarch, Sygnity
  • Umiejętności prezentacji rozwiązań informatycznych

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail : APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"