Traktorzysta ze znajomością języka niemieckiego, Prawo jazdy kat.T, Darmstadt Niemcy

PolFach

Darmstadt

2016-09-09

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy, plantacji warzyw i owoców, z miasta Darmstadt: Traktorzystów. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. T.

Opis / Obowiązki:

  • Ilość miejsc: 2
  • Miasto: okolice Dortmundu, Westfalia Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
  • Praca jest przez cały rok. Umowa o prace będzie podpisana wstępnie na 3 miesące i potem przedłużona na stałe.
  • Praca na pełny etat od poniedziałku do soboty. Ok. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny
  • Pracodawcą jest niemiecka plantacja warzyw i owoców (szparagi, truskawki i maliny)
  • Główne zadania:
  • Transport plonów traktorem
  • Praca w warsztacie lub w magazynie

Wymagania:

  • Młody wiek
  • Obowiązkowe prawo jazdy kat. T
  • Konieczna najomość języka niemieckiego
  • Zdrowie, przyzwyczajenie do wielogodzinnej pracy fizycznej
  • Motywacja i szybkie tempo pracy

Oferta dla kandydatow:

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Stawka godzinna brutto: 8 euro
  • Zarobek miesięczny netto: 1200 do 1350 euro
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (obiad) gwarantuje pracodawca. Koszt 12 euro dziennie.

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76943 ofert pracy. Sprawdź!