Brygadzista grupy załadunkowej i rozładunkowej

GRUPA TOM

Szczecin

2016-09-20

Grupę TOM tworzy w Polsce 7 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). Realizujemy w imieniu naszych klientów: ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu opakowań; obowiązek organizowania zbiórki, przetwarzania, odzysku i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prowadzimy handel stalą i produkujemy zbrojenia budowlane.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr referencyjny: BGZ/T2/09/2016/

Obowiązki:

- załadunki i rozładunki samochodów,
- nadzór nad prawidłowością załadunków i rozładunków samochodów,
- ustalanie grafiku pracy podległych pracowników,
- planowanie godzin przyjazdu samochodów w uzgodnieniu
z działem logistyki i kierownikiem produkcji,

Wymagania:

- wykształcenie co najmniej zawodowe,
- prawo jazdy kat. B,
- dobra organizacja pracy własnej,
- umiejętność motywowania i delegowania zadań podległym pracownikom,
- nastawienie na realizację celów,
- mile widzialne doświadczenie w pracy na zbrojarni,
- mile widzialne uprawnienia UDT: I Ż i/lub II Ż -
w przypadku braku uprawnień gwarantujemy przeszkolenie,

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- atrakcyjne wynagrodzenie,

Prosimy o przesyłanie CV na wskazany adres email oraz podanie w tytule wiadomości nr referencyjnego.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!